Leczenie ran

Oświadczenie dot. zamknięcia zakładu w Białymstoku 

Autor Mölnlycke Health Care, czerwca 20 2017Kategoria Leczenie ran

Po wnikliwej analizie działalności zakładu w Białymstoku, podjęliśmy ostateczną decyzję o jego zamknięciu. Decyzja związana jest ze strategią Mölnlycke przyjętą przez Zarząd Globalny firmy. W ciągu ostatnich kilku lat obserwowaliśmy spadek wielkości produkcji w białostockim zakładzie.

Fabryka zostanie zamknięta 31 marca 2018r. Mölnlycke zapewnia, że wszyscy pracownicy, którzy w wyniku zamknięcia zakładu utracą miejsca pracy zostaną objęci jak najlepszą opieką i wsparciem.

Do zamknięcia zakładu, produkcja w fabryce będzie kontynuowana zgodnie z planem produkcyjnym w celu wypełnienia zobowiązań wynikających z obecnych umów oraz w celu uzupełnienia zapasów magazynowych.

Polska pozostaje ważnym rynkiem dla Mölnlycke. Celem firmy jest przeprowadzenie procesu zmiany w sposób jak najmniej odczuwalny dla klientów. Spełnienie oczekiwań naszych klientów jest naszym priorytetem. Jako globalny lider rynku, możemy zaoferować szeroką gamę produktów i rozwiązań premium. Będziemy ściśle współpracować z klientami, w celu wypracowania alternatywnych rozwiązań i zaproponowania najwyższej jakości produktów.

Share this

Więcej w tej kategorii

Epidermolysis Bullosa

Trudno sobie wyobrazić… Małe dziecko z  bolesnymi ranami na twarzy i ciele przypominającymi oparzenie, konieczność  zabezpieczenia każdego z paluszków za pomocą opatrunków,...