O firmie | Mölnlycke Health Care

O firmie

O firmie

Mölnlycke Health Care jest światowym liderem wśród producentów jednorazowych wyrobów stosowanych w chirurgii oraz leczeniu ran, przeznaczonych dla pracowników służby zdrowia oraz pacjentów.

Nasze produkty

Opracowujemy i wprowadzamy na rynek innowacyjne produkty, które stosowane są w różnym zakresie zarówno w chirurgii jak i leczeniu ran - od zapobiegania zakażeń, poprzez leczenie szpitalne, aż do opieki domowej.

Nasze produkty obejmują:

  • Łagodne i skuteczne opatrunki z technologią  Safetac®, np Mepitel® i Mepilex®, które służą zapobieganiu, ochronie i leczeniu ran
  • Bezpieczne, skuteczne produkty chirurgiczne jednorazowego użytku, takie jak rękawice chirurgiczne Biogel® oraz zestawy ProcedurePak®, które minimalizują ryzyko wystąpienia zakażeń, zwiększając jednocześnie efektywność wszystkich procesów w obrębie bloku operacyjnego
  • Avance® stosowany w podciśnieniowej terapii leczenia ran

 

Nasi klienci

Wysoka jakość jest dla nas niezwykle ważna – nasi pacjenci i klienci stanowią centralny punkt wszystkich naszych działań. Oferowane przez nas produkty zapewniają najbardziej korzystne pod względem ekonomicznym rozwiązania, poparte dowodami klinicznymi oraz dowodami związanymi z ekonomią zdrowia. Nieustannie pracujemy nad tym, aby znaleźć nowe sposoby na zminimalizowanie występowania chorób szpitalnych i pozaszpitalnych.

Nasza społeczność

Mölnlycke Health Care zatrudnia około 7 500 osób z całego świata. Jej właścicielem jest firma Investor AB. Siedziba główna firmy mieści się w Göteborgu w Szwecji, a jej oddziały  znajdują się w 90 krajach na całym świecie. Zachęcamy wszystkich naszych pracowników - gdziekolwiek są  - aby żyli zgodnie z naszymi wartościami:  pasją, nauką i uczciwością.

Wywieranie pozytywnego wpływu

Jesteśmy dumni, że możemy na lepsze zmieniać życie naszych pacjentów i klientów.

 

Kontakt

Aby skontaktować się z siedzibą główną lub lokalnym biurem, prosimy o zapoznanie się z wykazem kontaków.

W celu zgłoszenia działania niepożądanego lub reklamacji produktu, prosimy o  wypełnienie formularza Zgłaszanie działań niepożądanych.

 


 

Mölnlycke Health Care
Polska Sp. z o.o.

Ul. Przasnyska 6B (Wejście C, II piętro)
01-756 Warszawa
Tel. +48 22 350 52 80
Fax. +48 22 350 52 81


 

Skontaktuj się z nami

Nasza firma

Nasza firma

We have one global drive: to make sure everyone can enjoy their own extraordinary journey....

Facts and statistics

Find factualy information about our company here. ...

Jakość

W jaki sposób gwarantujemy jednolity poziom bezpieczeństwa i jakości wszystkich naszych produktów...

Innowacje Mölnlycke Health Care

Innowacje Mölnlycke Health Care

W jaki sposób poszukiwanie rozwiązań problemów naszych klientów wpływa na rozwój produktów?...

Kontakt

Kontakt

Mölnlycke Health Care Customer Service Specialists can make life easier for healthcare professionals and patients. Life....