O firmie

Innowacje Mölnlycke Health Care

W Mölnlycke Health Care, innowacja jest integralną częścią naszego DNA.

Naszą pasją jest zapewnianie lepszej, sprawdzonej opieki medycznej naszym pacjentom, poprzez optymalizację metod leczenia ran, oferowanie bezpiecznych i efektywnych produktów chirurgicznych oraz pomoc w zapobieganiu zakażeń.

Nieustannie wprowadzamy innowacje, aby pomagać milionom ludzi i pacjentom w procesie leczenia, a także podnosić poziom ich życia. Ciągłe doskonalenie i szukanie rozwiązań, jak również pragnienie zwiększania wartości dla naszych klientów, stanowią podstawę dla innowacyjnych produktów i rozwiązań, takich jak technologia Safetac®, czy zestawy ProcedurePak@.

Innowacyjność Mölnlycke Health Care nie bierze się z próżni. Dzięki ścisłej współpracy z klientami, pacjentami i organizacjami partnerskimi jesteśmy pewni, że rozumiemy, w jaki sposób możemy wywierać pozytywny wpływ w każdym środowisku opieki medycznej  – zarówno w leczeniu szpitalnym jak i w opiece domowej.

Powiązane strony:

Organizacje partnerskie

Czego szukamy u naszych partnerów komercyjnych  ...

Kontakt

Aby skontaktować się z siedzibą główną lub lokalnym biurem, prosimy o zapoznanie się z wykazem kontaków.

W celu zgłoszenia działania niepożądanego lub reklamacji produktu, prosimy o  wypełnienie formularza Zgłaszanie działań niepożądanych.

 


 

Mölnlycke Health Care
Polska Sp. z o.o.
Siedziba firmy
ul. Zwycięstwa 17a
15-703 Białystok

Tel +48 85 652 77 77
Fax +48 85 652 19 49
Email biuro@molnlycke.com 


Biuro Handlowe
Ul. Przasnyska 6B (Wejście C, II piętro)
01-756 Warszawa
Tel. +48 22 350 52 80
Fax. +48 22 350 52 81

 


 

Skontaktuj się z nami