Nasza firma

Wiadomość od CEO

W Mölnlycke Health Care, ludzie są w samHeadshot of Richard Twomeyym sercu wszystkich naszych działań.

Naszą pasją jest podnoszenie jakości życia pacjentów, klientów i społeczności na całym świecie - to motywuje nas do pracy. Dzięki pasji, pragniemy rozwijać innowacyjne sposoby zapobiegania chorobom i leczenia ran, a także dzięki niej możemy tworzyć efektywne, wysokiej jakości i bezpieczne rozwiązania chirurgiczne.

Jesteśmy świadomi faktu, iż każdy stworzony przez nas produkt ma wpływ na ludzkie życie. W związku z tym uważnie słuchamy pracowników służby zdrowia oraz pacjentów, aby zrozumieć ich potrzeby. W ramach bliskiej współpracy z organami branżowymi i rządami na całym świecie w zakresie kształtowania polityki ochrony zdrowia, dążymy do tego, aby poprawa jakości życia pozostała centralnym punktem wszystkich naszych działań. Co najważniejsze, uczymy się z tego co słyszymy i skoncentrowani, bezzwłocznie przystępujemy do działania.

Dzięki uważnemu słuchaniu głosu naszych klientów, mogliśmy opracować zindywidualizowane zestawy ProcedurePak® – rozwiązanie dopasowane do wymagań i potrzeb klientów. W tej chwili oferujemy wygodne i proste rozwiązania w podciśnieniowej terapii leczenia ran , które mogą być stosowane zarówno w opiece domowej, jak i zpitalnej. Inwestujemy również w coraz to nowe sposoby zapobiegania infekcjom i chorobom, takim jak odleżyny.

Każdego roku, mamy wpływ na ludzi w około 90 krajach. Nadal będziemy koncentrować się na wprowadzaniu pozytywnych zmian, napędzani nieustanną uwagą skierowaną na potrzeby klienta, potrzebą innowacyjności oraz entuzjastycznym nastawieniem do wysokiej jakości. Mamy szczęście, gdyż posiadamy prywatnego właściciela, co pozwala nam koncentrować się na długoterminowych celach. Oznacza to, że możemy działać w sposób zrównoważony i odpowiedzialny społecznie, koncentrując się na poprawie życia społeczności, klientów i pacjentów, którym służymy.

Richard Twomey, CEO

Kontakt

Aby skontaktować się z siedzibą główną lub lokalnym biurem, prosimy o zapoznanie się z wykazem kontaków.

W celu zgłoszenia działania niepożądanego lub reklamacji produktu, prosimy o  wypełnienie formularza Zgłaszanie działań niepożądanych.

 


 

Mölnlycke Health Care
Polska Sp. z o.o.
Siedziba firmy
ul. Zwycięstwa 17a
15-703 Białystok

Tel +48 85 652 77 77
Fax +48 85 652 19 49
Email biuro@molnlycke.com 


Biuro Handlowe
Ul. Przasnyska 6B (Wejście C, II piętro)
01-756 Warszawa
Tel. +48 22 350 52 80
Fax. +48 22 350 52 81

 


 

Skontaktuj się z nami