Kontakt

Zgłaszanie działań niepożądanych

W Mölnlycke Health Care dążymy do zapewnienia światowej renomy naszych produktów, które są bezpieczne, zgodne z obowiązującymi standardami, łatwe w użyciu, niezawodne i efektywne.

Jeżeli Ty (lub ktoś, kogo znasz) doświadczyłeś działania niepożądanego (niechcianych skutków ubocznych) podczas stosowania jednego z naszych produktów, bardzo ważne jest, abyś poinformował nas o tym fakcie tak szybko, jak to jest tylko możliwe.

Zgłaszając zdarzenie niepożądane, pomagasz nam zapewnić bezpieczeństwo naszych klientów w przyszłości. Dzięki Twojemu zgłoszeniu, jesteśmy w stanie zbadać zaistniałe zdarzenie i jeżeli będzie to konieczne, wprowadzić niezbędne zmiany.

Jak zgłosić działanie niepożądane

Aby zgłosić działanie niepożądane do firmy Mölnlycke Health Care, można:

  • Kliknąć w przycisk „Zgłaszanie działań niepożądanych” znajdujący się z prawej strony tego tekstu i wypełnić formularz zgłaszania działań niepożądanych
  • Skontaktować się z  lokalnym Działem Obsługi Klienta drogą mailową; w tytule wiadomości wpisując „Zgłoszenie działania niepożądanego”.

Prosimy mieć przy sobie oryginalne opakowanie wyrobu, aby przekazywane przez Państwa informacje zawierały jak najwięcej szczegółów. Dane te umozliwią nam dokładne zbadanie działania niepożądanego. Wszystkie przekazywane nam informacje są ściśle poufne.

Jeśli obecnie ponosisz negatywne skutki działania niepożądanego

Jeżeli Ty (lub osoba, którą znasz) obecnie cierpisz z powodu poważnych skutków ubocznych, przed zgłoszeniem niepożądanego zdarzenia prosimy o skonsultowanie się z lekarzem lub pracownikiem służby zdrowia. Jeżeli wymagasz natychmiastowej interwencji medycznej, prosimu o kontakt się z lokalnymi służbami ratowniczymi.

Zgłaszanie działań niepożądanych

Zgłoś działanie niepożądane kilkając w poniższy przycisk

 

Zgłaszanie działań niepożądanych