Monitorowany System Dystrybucji Ubrań UniSzafa

Monitorowany System Dystrybucji Ubrań UniSzafa

Dla tych, którzy poszukują wygodnych i komfortowych ubrań, które zapewniają ochronę na Bloku Operacyjnym, mamy do zaoferowania wysokiej jakości ubrania chirurgiczne Unisoft®. Ubrania te wykonane są z włókniny bawełnopodobnej typu spunbond. Dzięki nim, pracownicy ubrani są w sposób profesjonalny, estetyczny i higieniczny. Unisoft®  to wysoka jakość, wygoda i funkcjonalność. Wybierając ubrania chirurgiczne Unisoft®, możemy ograniczyć ilość zakażeń i uczuleń oraz znacznie podwyższyć komfort pracy.

Wraz z ubraniami Unisoft® proponujemy Państwu Monitorowany System Dystrybucji Ubrań UniSzafa – rozwiązanie, pozwalające zredukować koszty użytkowania ubrań chirurgicznych. UniSzafa służy do przechowywania i wydawania ubrań Unisoft®. Jest ona wyposażona w system raportowania, który umożliwia monitorowanie poziomu zużycia ubrań przez każdego użytkownika, a także informuje o poziomie zapasów w maszynie. Monitorowany System Dystrybucji Ubrań UniSzafa zapewnia kontrolę kosztów związanych z użyciem ubrań chirurgicznych.

Automat UniSzafa posiada talerze z przegródkami, pozwalające umieścić indywidualnie dopasowane do każdego użytkownika zestawy ubrań Unisoft® (bluza plus spodnie)

  • Stała informacja o poziomie zapasów
  • Dopasowanie rozmiaru ubrania dla każdego użytkownika
  • Zapewnia porządek i higienę użytkowania

 

 

 

 

 

 

Share this

Polecane produkty

Czepki chirurgiczne
Czepki chirurgiczne

Personel operujący powinien ze szczególną ostrożnością zakrywać części...

Maski chirurgiczne
Maski chirurgiczne

Głównym zadaniem maski chirurgicznej jest ochrona pacjentów i personelu...

Fartuchy chirurgiczne
Fartuchy chirurgiczne

Oferta fartuchów chirurgicznych BARRIER® to umiejętne połączenie ochrony...