Zapewnianie efektywności w obrębie bloku operacyjnego dzięki szkoleniom i wsparciu

70 000 godzin szkolenia i wsparcia

Szkolenie i wsparcie klienta stanowią podstawę naszego kompleksowego rozwiązania zapewniającego efektywność w obrębie bloku operacyjnego. Nasz zespół specjalistów w zakresie chirurgii zapewnia doradztwo, szkolenia i wsparcie udzielane szpitalom na obszarze całej Europy - to ponad 70 000 godzin szkoleń rocznie.  Pomagamy naszym klientom codziennej pracy, a nasz zespół ekspertów towarzyszy im na każdym kroku, zapewniając zaplecze techniczne, wsparcie udzielane na miejscu i służąc poradą zawsze, kiedy pojawia się taka potrzeba.

Zwiększanie efektywności — pomoc naszych ekspertów

Firma Mölnlycke Health Care ma długą historię działania w branży wyrobów medycznych oraz bogate doświadczenie w zakresie zaopatrywania bloków operacyjnych. Nasi specjaliści ds. produktów często mają wykształcenie chirurgiczne oraz rozległe doświadczenie nabyte na blokach operacyjnych. Mamy możliwość testowania najlepszych praktyk i prowadzenia znaczących badań dotyczących efektywności w obrębie bloku operacyjnego.

Kliniczna wiedza specjalistyczna

Mamy bogate doświadczenie w doradzaniu klientom w zakresie wyboru wyrobów medycznych. Podpowiadamy  również, które produkty powinny się znaleźć w zindywidualizowanych zestawach zabiegowych. Mamy kwalifikacje do przeprowadzania szkoleń klinicznych i produktowych dla personelu chirurgicznego, m.in. organizujemy fora chirurgiczne i wizyty szkoleniowe w fabrykach.

W wielu szpitalach brakuje czasu i zasobów do przeprowadzania odpowiednich szkoleń specjalistycznych dla personelu chirurgicznego. Eksperci firmy Mölnlycke Health Care oferują wsparcie w następującym zakresie:

 • Najlepsze praktyki kliniczne w zakresie bezpiecznych i efektywnych zabiegów chirurgicznych
 • Wybór produktów i ich zestawianie
 • Edukacja i szkolenia z zakresu produktów i praktyki klinicznej
 • Szkolenie z zakresu bezpiecznego i efektywnego używania zestawów
 • Surgical Forum™
 • Próbki produktów
 • Wizyty szkoleniowe w fabrykach

Zespół wsparcia

Do dyspozycji klienta oddajemy cały nasz zespół, w którym znajdują się wykwalifikowani specjaliści z różnych dziedzin. Szybko reagujemy na zmiany i zawsze dążymy do przewidywania oraz proaktywnego rozwiązywania problemów. Oprócz przekształceń o charakterze klinicznym oraz opinii eksperckich w zakresie chirurgii oferujemy także doradztwo w zakresie rozwiązań logistycznych.

Współpraca z firmą Mölnlycke Health Care umożliwia korzystanie z wiedzy grona doświadczonych ekspertów o szerokim zakresie umiejętności, którzy są gotowi nieustannie spełniać potrzeby klientów.

W skład naszego zespołu wsparcia wchodzą:

 • Opiekun klienta
 • Specjalista ds. produktów
 • Dział obsługi klienta
 • Doradztwo i wsparcie logistyczne

 

Opinie ekspertów z zakresu efektywności w obrębie bloku operacyjnego

Nasze fachowe opinie pomagają zwiększyć efektywność w obrębie bloku operacyjnego. Dokonujemy przeglądu aktualnych procedur, stosowanych materiałów i powiązanych procesów.Znajdujemy możliwości zwiększenia efektywności, pomagamy klientom we wdrażaniu nowych rozwiązań, ich późniejszej kontroli oraz obserwacji wyników. Nie pozwalamy też żeby zostali w tyle,  proponując kolejne ulepszenia wdrożonych już rozwiązań.

Opinia ekspercka dotycząca efektywności w obrębie bloku operacyjnego obejmuje następujące usługi:

Share this

Zestawy zabiegowe ProcedurePak® dostosowane do Państwa potrzeb

Zindywidualizowane zestawy zabiegowe nie tylko pozwalają zaoszczędzić czas, ale w skali całego szpitala mogą przynieść dodatkowe zyski. ProcedurePak® to kompleksowe rozwiązanie,...