Skip to Main Content
Szukam

Pasjonujemy się tym, co robimy, ponieważ nasza praca ma znaczenie.

W Mölnlycke mamy pewność, że nasza praca przyczynia się do zmian — dzięki naszym rozwiązaniom, działaniom oraz misji. Chcemy zaopatrzyć naszych klientów tak, aby byli w stanie polepszyć życie milionów ludzi. Nieustannie szukamy sposobów, aby się doskonalić. Możesz do nas dołączyć i pomóc nam w odkrywaniu nowych rozwiązań, które pomogą osiągnąć lepsze wyniki przez naszych klientów oraz polepszyć standard życia pacjentów.

Nastawienie Mölnlycke

Dbamy o naszych klientów.

Nasi ludzie są dumni z tego, że u nas pracują. Dzieje się tak, ponieważ wierzymy, że należy postępować właściwie. Angażujemy się w pomoc lekarzom i pacjentom w perspektywie długoterminowej. Wyrażamy uznanie i nagradzamy każdego, kto gotów jest pójść o krok dalej dla naszych klientów, bez względu na to kim jest i skąd pochodzi.

Działamy w sposób zdecydowany

Pomimo że jesteśmy firmą globalną, Twoje starania nie pozostaną niezauważone. Nasi liderzy są dla nas dostępni i wierzą w słuszność podejmowanych przez nas decyzji. Aby dobrze czuć się w naszym zespole, nie tylko musisz umieć skutecznie współpracować z innymi, ale także szybko reagować i samodzielnie podejmować decyzje, jeśli zajdzie taka potrzeba. Musisz myśleć kreatywnie, z duchem przedsiębiorczości. Musisz rozumieć, jak Twoja praca kształtuje nasze rozwiązania i jak wpływa na naszych klientów.

Kontakt z nami
Wybierz rynek 

Wybierz swój rynek