Skip to Main Content
Szukam

Opatrunki z Safetac: Sprawdzony wybór dla osiągnięcia lepszych wyników

Wiemy jak zmiana opatrunku może przyczynić się do zwiększenia poziomu bólu i dyskomfortu odczuwanego przez pacjentów, wpływając negatywnie na proces gojenia rany. Dlatego stworzyliśmy Safetac®. Technologia ta na zawsze zmieniła leczenie ran.  

Starsza kobieta zbierająca kwiaty w ogrodzie
Safetac wspomaga i przyspiesza proces gojenia się ran oraz wpływa na lepsze samopoczucie, a przez to stan pacjenta.

Safetac to unikalna, zmniejszająca ból warstwa kontaktowa z miękkiego silikonu. Stworzonz, by delikatnie wyścielać łożysko rany bez przyklejania  — dzięki temu opatrunek można łatwo zdjąć bez uszkadzania skóry   . Oznacza to zmniejszenie bólu odczuwanego przez Twoich pacjentów . Safetac chroni również nową, młodą tkankę — łożysko gojącej się rany jest nienaruszone, a proces gojenia przebiega prawidłowo.       . Dodatkowo uszczelnia brzegi rany, aby chronić otaczającą skórę przed niekorzystnym działaniem wysięku i maceracją     . Mniejszy ból i mniejsze uszkodzenia skóry  -   sprzyjają szybszemu gojeniu się rany i zmniejszają koszty terapii  -   .

Od momentu wprowadzenia na rynek opatrunków z warstwą kontaktową Safetac zaufało nam już wielu lekarzy-klinicystów, takich jak Ty. Są one skutecznie stosowane w leczeniu milionów pacjentów na całym świecie. Zaufanie budujemy również przedstawiając wyniki badań, które świadczą o skuteczności i jakości naszych produktów. Czy wiesz, że ponad 450 doniesień naukowych, w tym recenzji, potwierdza korzyści związane z Safetac?  Obejmują one ponad 30 randomizowanych, kontrolowanych badań .

Rozumiemy, dlaczego tak ważne jest atraumatyczne leczenie ran. Komfort pacjenta wspiera proces szybszego gojenia oraz pozwala osiągać lepsze wyniki terapeutyczne. Wiemy też, jak ważnym aspektem są koszty terapii i możliwość ich redukcji. Możemy pomóc. Zaufaj opatrunkom Mölnlycke z warstwą kontaktową Safetac, które pomogą Ci osiągnąć lepsze wyniki terapeutyczne i ekonomiczne. Wypróbuj opatrunki Mepilex®, Mepitel®, Mepiform® i Mepitac®.

'References'

Udostępnij w mediach społecznościowych

Kontakt z nami
Wybierz rynek 

Wybierz swój rynek 

Mölnlycke Zamknij

Potwierdzenie pracownika służby zdrowia

Informacje przedstawione na stronie, na którą masz zamiar wejść, są przeznaczone wyłącznie dla pracowników służby zdrowia. Klikając poniższe pole, potwierdzasz, że jesteś pracownikiem służby zdrowia.