Skip to Main Content
Szukam

Zarządzaj zestawami w naszym portalu online

Mölnlycke Tray Portal to internetowe narzędzie do zarządzania zestawami, przeznaczone dla pracowników medycznych. Twój zespół może korzystać z tego narzędzia, aby budować, analizować, zmieniać i wyceniać zakup zestawów w oparciu o szczegółowe statystyki i raporty. 

zdjęcie portalu Mölnlycke na ekranie komputera i tabletu
Internetowe narzędzie Mölnlycke Tray Portal

Mölnlycke Tray Portal został stworzony, aby uprościć proces wprowadzania zmian i zamawiania zestawów. Opracowaliśmy go z myślą o zasadzie przejrzystości, aby różni pracownicy mieli wgląd w komponenty każdego zestawu. Ułatwia to zarządzanie budżetem i pozwala zapewnić, że personel chirurgiczny dysponuje odpowiednimi produktami podczas każdego zabiegu.

Portal generuje przydatne dane, raporty oraz wnioski dotyczące aktywności i historii zamówień. W ten sposób zespół może nieustannie doskonalić zestawy zabiegowe, efektywnie oszczędzać czas i redukować koszty.

  • Analizy, statystyki, wyceny i wymagania przetargowe można eksportować do pliku Excel oraz PDF
  • Dostępna jest wersja demo z przykładami danych do wyceny. Skontaktuj się z przedstawicielem firmy Mölnlycke i dokonaj wyceny wraz ze swoimi współpracownikami
  • Transparentność zestawów pozwala zapewnić personelowi na sali operacyjnej odpowiednie produkty do każdego zabiegu
  • Konfigurowalne poziomy dostępu dla każdego pracownika
  • Portal jest zoptymalizowany pod kątem iPadów, tabletów i komputerów oraz został przetestowany w popularnych przeglądarkach internetowych

 Internetowy portal z zestawami Mölnlycke

Aby zacząć korzystać z portalu, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem handlowym.

Kontakt z nami

Udostępnij w mediach społecznościowych

Kontakt z nami
Wybierz rynek 

Wybierz swój rynek 

Mölnlycke Zamknij

Potwierdzenie pracownika służby zdrowia

Informacje przedstawione na stronie, na którą masz zamiar wejść, są przeznaczone wyłącznie dla pracowników służby zdrowia. Klikając poniższe pole, potwierdzasz, że jesteś pracownikiem służby zdrowia.