Skip to Main Content
Szukam

Pionierzy od 1849 roku

Pracownicy służby zdrowia oraz ich pacjenci od zawsze znajdowali się w centrum naszej uwagi. Już od pierwszych dni naszej działalności, jako producent materiałów, dostarczaliśmy gazę do szwedzkich szpitali.

Mölnlycke opracowuje i dostarcza rozwiązania medyczne począwszy od 1849 roku
Mölnlycke opracowuje i dostarcza rozwiązania medyczne począwszy od 1849 roku

Już od początku naszej działalności motorem napędowym było dla nas pragnienie, aby znaleźć lepsze sposoby na świadczenie opieki i wspieranie służby zdrowia.

Jako pierwsi zaczęliśmy masowo produkować opatrunki na rany oraz wprowadziliśmy do oferty obłożenia jednorazowe, bandaże rurkowe oraz rękawice chirurgiczne bez powłok pudrowych, przyczyniając się tym samym do zwiększenia wydajności na sali operacyjnej.

To my jesteśmy firmą stojącą za Safetac®, rewolucyjną technologią wykorzystującą miękki sylikon do produkcji wielu opatrunków do pielęgnacji ran, takich jak Mepitel® czy Mepilex®, które zmniejszają ból odczuwany przez pacjentów    .

Po dziś dzień poświęcamy się innowacyjności — zarówno wewnątrz firmy, jak i poprzez naszych partnerów oraz nabywając nowe podmioty. Obecnie przecieramy szlaki w zapobieganiu odleżynom z naszymi profilaktycznymi opatrunkami i wyrobami do obracania i zmieniania pozycji pacjentów.

Czy wiesz, że?

  • Każdej minuty produkujemy około 400 par rękawic Biogel®
  • Dostępnych jest ponad 16 000 zindywidualizowanych zestawów zabiegowych Mölnlycke dopasowanych do potrzeb naszych klientów
  • Zakłady wytwarzające zindywidualizowane zestawy zabiegowe Mölnlycke każdego dnia przetwarzają ponad 800 000 komponentów
  • Co trzy sekundy, gdzieś na świecie stosowane jest obłożenie chirurgiczne Mölnlycke

'References'

Kontakt z nami
Wybierz rynek 

Wybierz swój rynek