Skip to Main Content
Szukam

Firma będąca światowym liderem rozwiązań medycznych

Opracowujemy i dostarczamy rozwiązania medyczne, aby zwiększyć wydajność służby zdrowia — od pracy w szpitalach, aż po opiekę domową.

naukowcy w laboratorium
Rozwiązania medyczne, które służą poprawie wyników klinicznych i finansowych

Systemy opieki medycznej oraz pracownicy służby zdrowia na całym świecie znajdują się pod ciągłą presją, aby świadczyć coraz skuteczniejszą opiekę nad coraz większą liczbą pacjentów, a przy tym zapewniać lepszą wartość w porównaniu do kosztów. Potrzebują więc innowacyjnych rozwiązań, którym mogą zaufać. Tu rozpoczyna się nasza rola. Naszą misją jest rozwój służby zdrowia. W związku z tym zawsze szukamy nowych okazji do wprowadzania ulepszeń. Skupiamy się na zapewnianiu skutecznych rozwiązań oraz lepszej wartości w porównaniu do kosztów.

Rozwiązania, które poprawiają wyniki

Mamy jeden cel — rozwój służby zdrowia na całym świecie. W ten sposób pracownicy medyczni będą dysponować niezbędnymi środkami, aby osiągać najlepsze wyniki kliniczne i finansowe oraz w opiece nad pacjentami.

Różni pracownicy służby zdrowia mają jednak różne potrzeby. Zaczęliśmy się więc pilnie im przysłuchiwać, aby mieć pewność, że ich rozumiemy. Następnie zabraliśmy się do tworzenia opartych na dowodach klinicznych rozwiązań, które są odpowiednie zarówno dla nich, jak i dla ich pacjentów.

Przyczyniamy się do polepszania wyników również na inne sposoby. Na przykład, dzieląc się specjalistyczną kliniczną wiedzą z obszarów, w których działamy. Poprzez pomoc w kształtowaniu zasad i protokołów postępowania w służbie zdrowia chcemy polepszać jej standardy na całym świecie.

Jesteśmy silnie zaangażowani w pomaganie pracownikom służby zdrowia. I udowadniamy to każdego dnia.

Globalna firma wywodząca się ze Szwecji.

Klienci korzystają z naszych rozwiązań w prawie 100 krajach — przy czym prowadzimy działalność w ponad 40 z nich.

Mimo że jesteśmy firmą globalną, nasza siedziba główna wciąż znajduje się w Goteborgu — niedaleko miejscowości Mölnlycke (wymawianej „Mon-lika”). To właśnie tam w 1849 roku założono naszą firmę. Mölnlycke zawdzięcza swoją nazwę właśnie temu miejscu.

Zawsze wyciągamy wnioski z waszych doświadczeń. Opowiedz nam, w jaki sposób korzystasz z naszych rozwiązań lub zgłoś nam zdarzenie niepożądane.

Udowadniamy to każdego dnia

Pracownicy służby zdrowia są naszą inspiracją podczas opracowywania rozwiązań w zakresie leczenia ran, profilaktyki i leczenia chirurgicznego. Ich nieustanne poszukiwanie nowych i lepszych sposobów opieki nad pacjentami inspiruje nas do innowacji. Otrzymują to, czego potrzebują, aby zmienić życie swoich pacjentów. I udowadniają to każdego dnia.

Przekonaj się i zobacz, co mamy na myśli.

Udostępnij w mediach społecznościowych

Kontakt z nami
Wybierz rynek 

Wybierz swój rynek