Skip to Main Content
Szukam
hidden1hidden2
Mepitel® Film

W grupie stosującej Mepitel® Film zaobserwowano istotnie niższy poziom bólu i dyskomfortu w porównaniu do grupy kontrolnej. Zaobserwowano również zmniejszenie wrażliwości i tkliwości skóry pod opatrunkiem. Opatrunek został oceniony jako zwiększający komfort terapii i jako nie generujący bólu czy dyskomfortu. Aż 76% pacjentek wykazało chęć aplikacji Mepitel® Film na całej naświetlanej części ciała, z czego 94% były to pacjentki po mastektomi. Nie zaobserwowano działania toksycznego w żadnej z grup. 

hidden1hidden2
Mepilex® EM

W badaniu klinicznym przeprowadzonym w Nowej Zelandii oceniającym zmniejszenie rumienia i postępu odczynów
zaobserwowano iż Mepilex® EM aplikowany na skórę z rumieniem istotnie zredukował jego intensywność w stosunku do maści stosowanej w grupie kontrolnej. 

hidden1hidden2
Granudacyn®

Przypadek pacjenta u którego pojawił się odczyn popromienny i u którego zastosowano roztwór do przemywania ran Granudacyn® potwierdza jego skuteczność wobec wszystkich drobnoustrojów oraz  w leczeniu zmienionych miejsc bez obaw o podrażnienia czy uczulenia. Badania pokazują, że inne roztwory do przemywania ran takie jak np. woda utleniona czy nadmanganian potasu w porównaniu z Granudacynem wykazują niewystarczającą aktywność przeciwdrobnoustrojową. Dodatkowo żelowa forma produktu 

hidden1hidden2
Kontakt z nami
Mölnlycke Zamknij

Potwierdzenie pracownika służby zdrowia

Informacje przedstawione na stronie, na którą masz zamiar wejść, są przeznaczone wyłącznie dla pracowników służby zdrowia. Klikając poniższe pole, potwierdzasz, że jesteś pracownikiem służby zdrowia.